8" High x 2" Deep American Series Acrocore EPS Pilaster Profile 8' Length
Hover over image to zoom in
| Brand | ACROCORE |
|---|---|
| Certification | MADE IN THE USA |
| Depth | 2" |
| Height | 8" |
| Length | 8' |
| Material | EPS/Cement |
| Product Weight | 9 lbs per length |
| Type | American Series Profile |