White Styrene | All Purpose Adhesive Clip
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | Foam tape 1/32" Thickness |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Color | White |
| Diameter | 0.300" Inside Diameter |
| Length | 1" |
| Material | Styrene |
| Notes | Works with wire up to 1/4" |
| Product Weight | .01 lbs per piece |
| Thickness | Holds Signage Up To .187" Thick |
| Width | 1" |