1-1/8in Dia | Black Low Density Polyethylene | Outside End Cap for Tubing
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Matte Black |
| Diameter | Fits Over 1-1/8" Diameter Tubing |
| Height | 5/8" |
| Material | Low Density Polyethylene |
| Product Weight | .75 lbs per 100 pcs |
| Shape | Round |
| Type | Tubing and Iron Pipe |