6" High x 3" Deep American Series Acrocore EPS Casing Moulding 8' Length
Hover over image to zoom in
| Brand | ACROCORE |
|---|---|
| Certification | MADE IN THE USA |
| Depth | 3" |
| Height | 6" |
| Length | 8' |
| Material | EPS/Cement |
| Product Weight | 8.5 lbs per length |
| Type | American Series Profile |