Clear Step Riser | Acrylic Step Riser | 3 Step Clear Acrylic Display Riser 4" W x 6-3/4" H
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Depth | 2" |
| Height | 6-3/4" |
| Material | Acrylic |
| Notes | 3 Step Riser |
| Product Weight | .45 lbs per piece |
| Width | 4" |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Depth | 2" |
| Height | 6-3/4" |
| Material | Acrylic |
| Notes | 3 Step Riser |
| Product Weight | .45 lbs per piece |
| Width | 4" |