Sugatsune Aluminum Knob
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 2 |
| Depth | 0.71 in (18 mm) |
| Finish | Anodized |
| Height | 0.79 in (20 mm) |
| Material | Aluminum |
| Mounting Hardware | M4 X 25 Steel Machine screw |
| Product Weight | .01 lbs per piece |
| Type | 3/4" Classic Circular Knob |
| Width | 0.79 in (20 mm) |