Dark Brown Break Away Furniture Wedge 3/4" Wide x 1/4" High x 3-3/4" Long
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Dark Brown |
| Height | 1/4" |
| Length | 3-3/4" |
| Material | Polystyrene |
| Product Weight | 1.02 lbs per 100 pcs |
| Type | Break Away Furniture Wedge |
| Width | 3/4" |