12-3/4" Wide x 4-1/2" High Unfinished Polymer Resin Panel
Hover over image to zoom in
| Depth | 3/4" |
|---|---|
| Finish | Unfinished |
| Height | 4-1/2" |
| Indoor Outdoor Use | Indoor and Outdoor Use. When using outdoors, must be finished properly. |
| Material | Polymer Resin |
| Rot Resistant | Yes |
| Style | Panel |
| Termite Resistant | Yes |
| Width | 12-3/4" |