Black Plastic Drawer Pull 96mm Cc
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3.77" (96mm) |
| Color | Black |
| Length | Overall Length: 4-5/8" (118mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Hardware | #8 Self Tapping Screws Not Included |
| Product Weight | .04 lbs per piece |
| Projection | 3/4" (19 mm) |