Black Plastic 1 1/2"Dia Knob
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Diameter | 1-1/2" (38mm) |
| Height | 1" |
| Hole Info | 6" Drill Hole Diameter |
| Material | Polypropylene |
| Mounting Hardware | #6 Screw, Not Included |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" (26mm) |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Diameter | 1-1/2" (38mm) |
| Height | 1" |
| Hole Info | 6" Drill Hole Diameter |
| Material | Polypropylene |
| Mounting Hardware | #6 Screw, Not Included |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" (26mm) |