60in Ivory | Standard Baby Binning Strip | with Adhesive for 1/4in Divider
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | 3M 9578 Clear Film Tape |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Certification | Made in the USA |
| Color | Ivory |
| Length | 60" |
| Material | Styrene |
| Product Weight | .21 lbs per piece |
| Size | 1" - Holds 1/4" Divider |