Brushed Nickel Wire Pull 96mm Cc X 8mm Dia
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3-3/4" (96mm) |
| Finish | Brushed Nickel |
| Includes | (2) #8-32" x 1" Machine Screws Included |
| Length | Overall Length: 4.09" |
| Material | Solid Steel |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" (38mm) |
| Type | Modern Collection |