Chrome Plated Wire Pull 3"Cc X 8mm Dia
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Finish | Polished Chrome |
| Includes | (2) #8-32" x 1" Machine Screws Included |
| Length | Overall Length: 3.31" |
| Material | Solid Steel |
| Product Weight | .11 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" (38 mm) |
| Type | Modern Collection |