Sugatsune S/S Handle Cc=96 L=118
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 3.78 in (96 mm) |
| Certification | RoHS 3 |
| Diameter | 12 mm |
| Finish | Satin |
| Length | Overall Length: 4.65 in (118 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | Stainless Steel M4x25 Machine screw |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 1.34 in (34 mm) |