Wine Rail System Wall Mount – Custom Modular Wine Bottle Display for Cellar, Kitchen & Bar
Hover over image to zoom in
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Finish | Unfinished Hardwood |
| Indoor Outdoor Use | Indoor Use Only |
| Length | 32" (Nominal) |
| Material | Hardwood |
| Mounting Hardware | All Mounting Hardware Included |
| Product Weight | 1.38 lbs per pair |
| Thickness | 1" |
| Width | 2" |