5/16in Clear | Recessed Panel and Glass Retaining Button
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Glass Like (Clear With No Distortion, High Gloss) |
| Fits Board Width | 5/16" |
| Length | 13/16" |
| Material | Lexan |
| Product Weight | 0.2 lbs per 100 pcs |
| Style | Recessed |
| Works With | Screw SCR-6625FHZ #6 x 5/8” Flat Head Zinc ( Sold Separately) |