1/4in Clear | Flushmount Panel and Glass Retaining Clip
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Glass Like (Clear With No Distortion, High Gloss) |
| Fits Board Width | 1/4" |
| Length | 15/16" |
| Material | Lexan |
| Product Weight | 0.2 lbs per 100 pcs |
| Style | Flushmount |
| Works With | Screw SCR-6625PHZ #6 x 5/8" Pan Head Zinc ( Sold Separately) |