4.65in x 2.38in Dia Hole | Black | Oval Cable Organization Grommet | OV32-BK Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Depth | .98" |
| Hole Info | 4.65" x 2.38" |
| Length | 5" |
| Material | ABS |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Width | 2.77" |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Depth | .98" |
| Hole Info | 4.65" x 2.38" |
| Length | 5" |
| Material | ABS |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Width | 2.77" |