Sugatsune Towel Rack | KB-T-350 Series
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 2 |
| Depth | 1.97 in (50 mm) |
| Finish | Mirror |
| Height | 1.89 in (48 mm) |
| Includes | Supplied with 4 x 20 stainless steel wood screws |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | 4 X 20 mm Stainless Steel Self tapping screw |
| Product Weight | .53 lbs per piece |
| Width | 13.78 in (350 mm) |