11" Wide x 17" High Unfinished Polymer Resin Onlays
Hover over image to zoom in
| Depth | 1" |
|---|---|
| Finish | Unfinished |
| Height | 17" |
| Indoor Outdoor Use | Indoor and Outdoor Use. When using outdoors, must be finished properly. |
| Material | Polymer Resin |
| Product Weight | 1 lbs each |
| Rot Resistant | Yes |
| Style | Onlays |
| Termite Resistant | Yes |
| Width | 11" |