Black Tambour Track Curve | Styrene | 4' Length Tambour Door Track
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Height | 5/16" |
| Length | 4' |
| Material | Styrene |
| Notes | Horizontal Or Vertical Applications, For Door Thickness 1/8" To 3/16" |
| Product Weight | .07 lbs per piece |
| Type | Tambour Door Track |
| Width | 1-1/32" |