Black Rectangular Adhesive Backed Low Profile Finger Pull
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | Peel and Stick Tape |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Center To Center | 2-3/4" (70mm) |
| Color | Black |
| Length | Overall Length: 2-3/4" |
| Material | Styrene |
| Product Weight | .01 lbs per piece |
| Thickness | .15" |